Bestsellery


Kontakt

PARTY TINO
ul.POZNAŃSKA 91a (róg Krętej)
05-850 Ożarów Mazowiecki
(k/ Warszawy)

tel. : +48 22 731 31 45
 tel. : +48 22 731 60 08
fax. : +48 22 725 94 66 wew 23
Google+

Impreza hawajska

IMPREZA HAWAJSKA
Impreza hawajska to jedna z najczęściej wybieranych tematów na czas wolny. Słońce, plaża, tropikalne drinki, to wszystko pragniemy przenieść z hawajskich wysp w nasz klimat. Kwiaty hawajskie, czy też naszyjniki hawajskie to niewątpliwie jeden z najważniejszych atrybutów kupowanych na event hawajski. Bardzo często klienci wybierają również spódnice hawajskie, głównie w kolorze zielonym, różowym i żółtym. Do tego oczywiście hawajskie ozdoby - napis aloha, girlandy z kwiatów, balony, czy hawajskie serwetki - i od razu wszyscy nabierają dobrego humoru!
Kiedy impreza hawajska odbywa się na dworze, dodatkowo zaopatrzyć się można w okulary hawajskie czy słomkowe kapelusze, poczujemy się jak na rajskiej plaży :)

Przy imprezach dla dorosłych polecamy kubek kokos lub kubek ananas - naczynia wielokrotnego użytku, które sprawią, że nasze drinki będą naprawdę wyjątkowe!

Hawajskie party można zorganizować na urodziny dziecka, imieniny, wieczór panieński, a nawet wieczór kawalerski. Girlandy hawajskie noszą zarówno kobiety jak i mężczyźnie, wszyscy też pozytywnie bawią się przy kolorowej scenerii, dlatego ten pomysł na przyjęcie nigdy się nie znudzi!
Życzymy udanych zakupów hawajskich w naszym sklepie!