Bestsellery


Kontakt

PARTY TINO
ul.POZNAŃSKA 91a (róg Krętej)
05-850 Ożarów Mazowiecki
(k/ Warszawy)

tel. : +48 22 731 31 45
 tel. : +48 22 731 60 08
fax. : +48 22 725 94 66 wew 23
Google+

Impreza meksykańska

IMPREZA MEKSYKAŃSKA
IMPREZA MEKSYKAŃSKA TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ POPULARNYCH I LUBIANYCH EVENTÓW.
Party Tino oferuje wiele gadżetów meksykańskich, które sprawią, że Wasza fiesta dorówna tym organizowanym w gorącym Meksyku :)
Na imprezę w stylu meksykańskim warto zaopatrzyć się w sombrero, którego w PartyTino mamy kilka rodzajów i rozmiarów. Proponujemy sombrero dla dorosłych, sombrero gigant o średnicy 100 cm oraz sombrero dla dzieci.
W Ameryce Północnej nieodzownym atrybutem meksykanina są wąsy, które również znajdziecie na stronie www.partytino.pl.

Jeśli impreza odbywać się będzie w słoneczny dzień, nieodzowne mogą okazać się meksykańskie okulary, w kształcie meksykańskich drinków, szklaneczki Tequili, albo po prostu gorącego meksykańskiego słońca. Z drinkami Tequilla Sunrise czy Margarita Wam nie pomożemy, ale okulary mogą okazać się niezła inspiracją :)

Jeśli chodzi o meksykański strój, dla pań proponujemy meksykańską sukienkę, dla panów - oczywiście poncho (lub jak kto woli - ponczo).

Kostium karnawałowy w stylu meksykańskim to jedno, dodatkowo proponujemy również dekoracje meksykańskie, które uświetnią każde meksykańskie party. W naszej ofercie znajdują się dekoracje na ścianę, takie jak meksykańskie flagi, a na stół meksykańskie serwetki, kubeczki i inne dodatki, dzięki którym meksykańska fiesta będzie jeszcze bardziej gorąca.
Na zamówienie wykonujemy również piniaty. Piniata to ozdobiona kolorowymi bibułkami forma w meksykańskich kształtach wypełniona słodyczami, którą zawiesza się na drzewie i rozbija dostając się do łakoci.
Party Tino - Tu zaczyna się zabawa!