Bestsellery


Kontakt

PARTY TINO
ul.POZNAŃSKA 91a (róg Krętej)
05-850 Ożarów Mazowiecki
(k/ Warszawy)

tel. : +48 22 731 31 45
 tel. : +48 22 731 60 08
fax. : +48 22 725 94 66 wew 23
Google+

Stroje dla dzieci

Gdy Twoje dziecko wybiera się na bal przebierańców...


Świat dziecięcej fantazji jest nieograniczony. Szczególnie jeśli chodzi o zabawę oraz wcielanie się w różnego rodzaju rolę, dzieci są w tym mistrzami. Zarówno podczas codziennych zabaw, jak też balów w szkole bądź przedszkolu, chłopcy z przyjemnością stają się walecznymi wojownikami bądź strażakami, a dziewczynki z radością wcielają się w rolę księżniczek, czy też dobrych wróżek. Dostępne w naszym sklepie stroje dla dzieci mogą wyśmienicie pomóc im w tych bajkowych przeobrażeniach!

Kostiumy karnawałowe dla dzieci z naszej oferty, zapewnią najmłodszym oryginalny strój podczas balu, jak też w trakcie przyjęć okolicznościowych z przyjaciółmi.


Superman, tygrysek, elf, królewna, czarodziej, policjant to tylko niektóre stroje karnawałowe dla dzieci dostępne na łamach naszego sklepu. Kostiumy dla dzieci uszyte są niezwykle dokładnie, z bardzo dobrej jakości materiałów. Dostępne są w różnorakich rozmiarach.

Dodatkowo polecamy przebrania na Halloween – np. strój kościotrupa czy stroje czarownicy. Do kostiumów proponujemy akcesoria typu szczęki wampira, miotła czarownicy czy maska krzyk.

Zapraszamy!